QAS105K200D047
QAS105K200D047 Knowles / Illinois Capacitor
Cornell Dubilier_2-19-2024_QAS data sheet.pdf
Hersteller: Knowles / Illinois Capacitor
Film Capacitors 1uF, 200VDC, 36.8x10x17mm, 47Ohms
auf Bestellung 898 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details QAS105K200D047 Knowles / Illinois Capacitor
Description: FILTER RC 47 OHMS/1UF TH, Packaging: Bag, Voltage - Rated: 200V, Package / Case: Radial, Size / Dimension: 1.450" L x 0.390" W (36.80mm x 10.00mm), Mounting Type: Through Hole, Type: RC Snubber Network, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Values: R = 47Ohms, C = 1µF, Filter Order: 1st, Applications: EMI, RFI Suppression; High Pulse, DV/DT; Snubber, Technology: RC, Height: 0.670" (17.02mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
QAS105K200D047 QAS105K200D047 Hersteller : Cornell Dubilier Knowles QAS_Type.pdf Description: FILTER RC 47 OHMS/1UF TH
Packaging: Bag
Voltage - Rated: 200V
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 1.450" L x 0.390" W (36.80mm x 10.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: RC Snubber Network
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Values: R = 47Ohms, C = 1µF
Filter Order: 1st
Applications: EMI, RFI Suppression; High Pulse, DV/DT; Snubber
Technology: RC
Height: 0.670" (17.02mm)
auf Bestellung 3292 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
QAS105K200D047 QAS105K200D047 Hersteller : Cornell Dubilier - CDE Cornell Dubilier_2-19-2024_QAS data sheet.pdf Film Capacitors 1uF, 200VDC, 36.8x10x17mm, 47Ohms