QAS254K600D022
QAS254K600D022 Cornell Dubilier Knowles
QAS_Type.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: FILTER RC 22 OHMS/0.25UF TH
Packaging: Bag
Voltage - Rated: 600V
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 1.450" L x 0.420" W (36.80mm x 10.60mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: RC Snubber Network
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Values: R = 22Ohms, C = 0.25µF
Height: 0.750" (19.05mm)