QAS504K600D150
QAS504K600D150 Cornell Dubilier Knowles
QAS_Type.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: FILTER RC 150 OHMS/0.5UF TH
Packaging: Bag
Voltage - Rated: 600V
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 1.450" L x 0.590" W (36.80mm x 15.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: RC Snubber Network
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Values: R = 150Ohms, C = 0.5µF
Height: 0.920" (23.40mm)
Filter Order: 1st
Applications: EMI, RFI Suppression; High Pulse, DV/DT; Snubber
Technology: RC
auf Bestellung 2022 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details QAS504K600D150 Cornell Dubilier Knowles
Description: FILTER RC 150 OHMS/0.5UF TH, Packaging: Bag, Voltage - Rated: 600V, Package / Case: Radial, Size / Dimension: 1.450" L x 0.590" W (36.80mm x 15.00mm), Mounting Type: Through Hole, Type: RC Snubber Network, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Values: R = 150Ohms, C = 0.5µF, Height: 0.920" (23.40mm), Filter Order: 1st, Applications: EMI, RFI Suppression; High Pulse, DV/DT; Snubber, Technology: RC.
Weitere Produktangebote QAS504K600D150
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
QAS504K600D150 QAS504K600D150 Hersteller : Cornell Dubilier - CDE Cornell Dubilier_2-19-2024_QAS data sheet.pdf Film Capacitors 0.5uF, 600VDC, 36.8x15x23.4mm, 150Ohms