Produkte > QUALTEK > QAWA-18-12-US01
QAWA-18-12-US01
QAWA-18-12-US01 Qualtek
QAWA-18%20Series.pdf
Hersteller: Qualtek
Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 19W
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 2.83" L x 1.34" W x 2.05" H (72.0mm x 34.0mm x 52.0mm)
Voltage - Output: 12V
Polarization: Positive Center
Output Connector: Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
Voltage - Input: 100 ~ 240 VAC
Cord Length: 59" (1.50m)
Operating Temperature: 0°C ~ 40°C
Applications: ITE (Commercial)
Input Type: Fixed Blade
Approval Agency: BSMI, CB, CCC, CE, cULus, FCC, GS, PSE
Form: Wall Mount (Class II)
Efficiency: Level VI
Current - Output (Max): 1.6A
Input Connector: NEMA 1-15P
Region Utilized: North America
No Load Power Consumption: 100mW (Max)
Power (Watts): 19 W
auf Bestellung 866 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details QAWA-18-12-US01 Qualtek
Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 19W, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 2.83" L x 1.34" W x 2.05" H (72.0mm x 34.0mm x 52.0mm), Voltage - Output: 12V, Polarization: Positive Center, Output Connector: Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm, Voltage - Input: 100 ~ 240 VAC, Cord Length: 59" (1.50m), Operating Temperature: 0°C ~ 40°C, Applications: ITE (Commercial), Input Type: Fixed Blade, Approval Agency: BSMI, CB, CCC, CE, cULus, FCC, GS, PSE, Form: Wall Mount (Class II), Efficiency: Level VI, Current - Output (Max): 1.6A, Input Connector: NEMA 1-15P, Region Utilized: North America, No Load Power Consumption: 100mW (Max), Power (Watts): 19 W.
Weitere Produktangebote QAWA-18-12-US01
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
QAWA-18-12-US01 QAWA-18-12-US01 Hersteller : Qualtek QAWA-18 Series.pdf Wall Mount AC Adapters 18W 12VDC US PLUG WALLMOUNT ADAPTER