Produkte > QUALTEK > QAWA-30-5-US01
QAWA-30-5-US01
QAWA-30-5-US01 Qualtek
QAWA-30,36%20Series.pdf
Hersteller: Qualtek
Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 25W
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 3.11" L x 1.34" W x 2.91" H (79.0mm x 34.0mm x 74.0mm)
Voltage - Output: 5V
Polarization: Positive Center
Output Connector: Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
Voltage - Input: 100 ~ 240 VAC
Cord Length: 59" (1.50m)
Operating Temperature: 0°C ~ 40°C
Applications: ITE (Commercial)
Input Type: Fixed Blade
Approval Agency: BSMI, CB, CCC, CE, cULus, FCC, GS, PSE, RCM
Form: Wall Mount (Class II)
Efficiency: Level VI
Current - Output (Max): 5A
Input Connector: NEMA 1-15P
Region Utilized: North America
No Load Power Consumption: 100mW (Max)
Part Status: Active
Power (Watts): 25 W
auf Bestellung 577 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details QAWA-30-5-US01 Qualtek
Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 25W, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 3.11" L x 1.34" W x 2.91" H (79.0mm x 34.0mm x 74.0mm), Voltage - Output: 5V, Polarization: Positive Center, Output Connector: Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm, Voltage - Input: 100 ~ 240 VAC, Cord Length: 59" (1.50m), Operating Temperature: 0°C ~ 40°C, Applications: ITE (Commercial), Input Type: Fixed Blade, Approval Agency: BSMI, CB, CCC, CE, cULus, FCC, GS, PSE, RCM, Form: Wall Mount (Class II), Efficiency: Level VI, Current - Output (Max): 5A, Input Connector: NEMA 1-15P, Region Utilized: North America, No Load Power Consumption: 100mW (Max), Part Status: Active, Power (Watts): 25 W.
Weitere Produktangebote QAWA-30-5-US01
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
QAWA-30-5-US01 QAWA-30-5-US01 Hersteller : Qualtek QAWA-30,36%20Series.pdf Wall Mount AC Adapters 30W 5VDC US PLUG WALLMOUNT ADAPTER