Produkte > OMNION POWER™ > QBDW033A0B641Z
QBDW033A0B641Z
QBDW033A0B641Z OmniOn Power™
PTS0039195
Hersteller: OmniOn Power™
Description: DC DC CONVERTER 12V 400W
Features: Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, UVLO
Packaging: Tray
Package / Case: 15-DIP Module
Size / Dimension: 2.30" L x 1.45" W x 0.46" H (58.4mm x 36.8mm x 11.7mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 75V
Efficiency: 95.8%
Current - Output (Max): 33A
Voltage - Input (Min): 36V
Voltage - Output 1: 12V
Control Features: Enable, Active Low
Power (Watts): 400 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 2.25 kV
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details QBDW033A0B641Z OmniOn Power™
Description: DC DC CONVERTER 12V 400W, Features: Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, UVLO, Packaging: Tray, Package / Case: 15-DIP Module, Size / Dimension: 2.30" L x 1.45" W x 0.46" H (58.4mm x 36.8mm x 11.7mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 75V, Efficiency: 95.8%, Current - Output (Max): 33A, Voltage - Input (Min): 36V, Voltage - Output 1: 12V, Control Features: Enable, Active Low, Power (Watts): 400 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 2.25 kV.
Weitere Produktangebote QBDW033A0B641Z
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
QBDW033A0B641Z QBDW033A0B641Z Hersteller : GE Critical Power QBDW033A0B-474155.pdf Isolated DC/DC Converters 48Vin 12Vout 33A TH 3.68mm pin neg logic