Produkte > INRCORE, LLC > QC1553-25
QC1553-25
QC1553-25 iNRCORE, LLC
M223_RevE.pdf
Hersteller: iNRCORE, LLC
Description: TRANSFORMER PBC
Packaging: Tube
Size / Dimension: 0.500" L x 0.350" W (12.70mm x 8.89mm)
Mounting Type: Through Hole
Transformer Type: MIL-STD-1553
Turns Ratio - Primary:Secondary: 1CT:1.5CT
Height - Seated (Max): 0.250" (6.35mm)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details QC1553-25 iNRCORE, LLC
Description: TRANSFORMER PBC, Packaging: Tube, Size / Dimension: 0.500" L x 0.350" W (12.70mm x 8.89mm), Mounting Type: Through Hole, Transformer Type: MIL-STD-1553, Turns Ratio - Primary:Secondary: 1CT:1.5CT, Height - Seated (Max): 0.250" (6.35mm).