Produkte > QUALTEK > QD-2000-2-01-QB48IN-5
QD-2000-2-01-QB48IN-5
QD-2000-2-01-QB48IN-5 Qualtek
QD2000.pdf
Hersteller: Qualtek
Description: 7.44MM ID 4:1 SEMI-RIGID, ADHESI
Packaging: Bag
Color: Black
Material: Polyolefin (PO)
Type: Tubing, Semi Rigid
Operating Temperature: -40°C ~ 130°C
Shrinkage Ratio: 4 to 1
Inner Diameter - Supplied: 0.293" (7.44mm)
Inner Diameter - Recovered: 0.065" (1.65mm)
Recovered Wall Thickness: 0.060" (1.52mm)
Shrink Temperature: 110°C
Part Status: Active
auf Bestellung 2500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details QD-2000-2-01-QB48IN-5 Qualtek
Description: 7.44MM ID 4:1 SEMI-RIGID, ADHESI, Packaging: Bag, Color: Black, Material: Polyolefin (PO), Type: Tubing, Semi Rigid, Operating Temperature: -40°C ~ 130°C, Shrinkage Ratio: 4 to 1, Inner Diameter - Supplied: 0.293" (7.44mm), Inner Diameter - Recovered: 0.065" (1.65mm), Recovered Wall Thickness: 0.060" (1.52mm), Shrink Temperature: 110°C, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
QD-2000-2-01-QB48IN-5 QD-2000-2-01-QB48IN-5 Hersteller : Qualtek QD2000-3076263.pdf Heat Shrink Tubing & Sleeves 7.44mm ID 4:1 Semi-Rigid, Adhesive Lined Heat Shrink Tubing, Flame Retardant and UV Resistant, Black Color, 48 inch pieces, 5 pieces per bag