Produkte > QUALTEK > QEC-150-2-01-QB48IN-5
QEC-150-2-01-QB48IN-5
QEC-150-2-01-QB48IN-5 Qualtek
QEC-150.pdf
Hersteller: Qualtek
Description: 9.0MM ID 4:1 ADH LINED SEM 1=1PC
Type: Tubing, Semi Rigid
Operating Temperature: -40°C ~ 150°C
Shrinkage Ratio: 4 to 1
Inner Diameter - Supplied: 0.354" (8.99mm)
Inner Diameter - Recovered: 0.091" (2.30mm)
Recovered Wall Thickness: 0.048" (1.22mm)
Part Status: Active
auf Bestellung 1965 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details QEC-150-2-01-QB48IN-5 Qualtek
Description: 9.0MM ID 4:1 ADH LINED SEM 1=1PC, Packaging: Bag, Color: Black, Material: Polyolefin (PO), Irradiated, Length: 4.00' (1.22m), Type: Tubing, Semi Rigid, Operating Temperature: -40°C ~ 150°C, Shrinkage Ratio: 4 to 1, Inner Diameter - Supplied: 0.354" (8.99mm), Inner Diameter - Recovered: 0.091" (2.30mm), Recovered Wall Thickness: 0.048" (1.22mm), Part Status: Active.
Weitere Produktangebote QEC-150-2-01-QB48IN-5
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
QEC-150-2-01-QB48IN-5 QEC-150-2-01-QB48IN-5 Hersteller : Qualtek QEC_150-3076269.pdf Heat Shrink Tubing & Sleeves 9.0mm ID 4:1 Adhesive Lined, Semi-Rigid Heat Shrink Tubing, Black Color, 48 inch pieces, 5 pieces per bag