Produkte > QUALTEK > QEC-150-4-01-QB48IN-5
QEC-150-4-01-QB48IN-5
QEC-150-4-01-QB48IN-5 Qualtek
QEC-150.pdf
Hersteller: Qualtek
Description: 17.8MM ID 4:1 ADH LINED SE 1=1PC
Type: Tubing, Semi Rigid
Operating Temperature: -40°C ~ 150°C
Shrinkage Ratio: 4 to 1
Inner Diameter - Supplied: 0.701" (17.81mm)
Inner Diameter - Recovered: 0.173" (4.40mm)
Recovered Wall Thickness: 0.088" (2.24mm)
auf Bestellung 752 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details QEC-150-4-01-QB48IN-5 Qualtek
Description: 17.8MM ID 4:1 ADH LINED SE 1=1PC, Packaging: Bag, Color: Black, Material: Polyolefin (PO), Irradiated, Length: 4.00' (1.22m), Type: Tubing, Semi Rigid, Operating Temperature: -40°C ~ 150°C, Shrinkage Ratio: 4 to 1, Inner Diameter - Supplied: 0.701" (17.81mm), Inner Diameter - Recovered: 0.173" (4.40mm), Recovered Wall Thickness: 0.088" (2.24mm).
Weitere Produktangebote QEC-150-4-01-QB48IN-5
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
QEC-150-4-01-QB48IN-5 QEC-150-4-01-QB48IN-5 Hersteller : Qualtek QEC_150-3076269.pdf Heat Shrink Tubing & Sleeves 17.8mm ID 4:1 Adhesive Lined, Semi-Rigid Heat Shrink Tubing, Black Color, 48 inch pieces, 5 pieces per bag