Produkte > QUALTEK > QFWB-10-5-USUB
QFWB-10-5-USUB
QFWB-10-5-USUB Qualtek
QFWB-10%20Series.pdf
Hersteller: Qualtek
Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 10W
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 2.32" L x 1.61" W x 1.04" H (59.0mm x 41.0mm x 26.5mm)
Voltage - Output: 5V
Output Connector: USB Micro
Voltage - Input: 100 ~ 240 VAC
Operating Temperature: 0°C ~ 40°C
Applications: ITE (Commercial)
Input Type: Fixed Blade
Approval Agency: cULus
Form: Wall Mount (Class II)
Efficiency: Level VI
Current - Output (Max): 2.1A
Input Connector: NEMA 1-15P
Region Utilized: North America
No Load Power Consumption: 100mW (Max)
Part Status: Active
Power (Watts): 10 W
auf Bestellung 501 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details QFWB-10-5-USUB Qualtek
Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 10W, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 2.32" L x 1.61" W x 1.04" H (59.0mm x 41.0mm x 26.5mm), Voltage - Output: 5V, Output Connector: USB Micro, Voltage - Input: 100 ~ 240 VAC, Operating Temperature: 0°C ~ 40°C, Applications: ITE (Commercial), Input Type: Fixed Blade, Approval Agency: cULus, Form: Wall Mount (Class II), Efficiency: Level VI, Current - Output (Max): 2.1A, Input Connector: NEMA 1-15P, Region Utilized: North America, No Load Power Consumption: 100mW (Max), Part Status: Active, Power (Watts): 10 W.