Produkte > QUALTEK > QFWB-20-12-US01
QFWB-20-12-US01
QFWB-20-12-US01 Qualtek
QFWB-20%20Series.pdf
Hersteller: Qualtek
Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 18W
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 2.32" L x 1.61" W x 1.04" H (59.0mm x 40.9mm x 26.5mm)
Voltage - Output: 12V
Voltage - Input: 100 ~ 240 VAC
Cord Length: 59" (1.50m)
Operating Temperature: 0°C ~ 40°C
Applications: ITE (Commercial)
Input Type: Fixed Blade
Approval Agency: FCC
Form: Wall Mount (Class II)
Efficiency: Level VI
Current - Output (Max): 1.5A
Input Connector: NEMA 1-15P
Region Utilized: North America
No Load Power Consumption: 100mW
Power (Watts): 18 W
auf Bestellung 41 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details QFWB-20-12-US01 Qualtek
Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 18W, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 2.32" L x 1.61" W x 1.04" H (59.0mm x 40.9mm x 26.5mm), Voltage - Output: 12V, Voltage - Input: 100 ~ 240 VAC, Cord Length: 59" (1.50m), Operating Temperature: 0°C ~ 40°C, Applications: ITE (Commercial), Input Type: Fixed Blade, Approval Agency: FCC, Form: Wall Mount (Class II), Efficiency: Level VI, Current - Output (Max): 1.5A, Input Connector: NEMA 1-15P, Region Utilized: North America, No Load Power Consumption: 100mW, Power (Watts): 18 W.
Weitere Produktangebote QFWB-20-12-US01
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
QFWB-20-12-US01 QFWB-20-12-US01 Hersteller : Qualtek QFWB-20 Series.pdf Wall Mount AC Adapters Universal Input 20W 12VDC US Plug Wallmount Adapter w/ 5.5x2.1x11mm output connector