Produkte > QUALTEK > QFWB-36-24-US01
QFWB-36-24-US01
QFWB-36-24-US01 Qualtek
QFWB-36%20Series.pdf
Hersteller: Qualtek
Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 36W
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 3.82" L x 1.78" W x 1.26" H (97.1mm x 45.1mm x 32.0mm)
Voltage - Output: 24V
Polarization: Positive Center
Output Connector: Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
Voltage - Input: 100 ~ 240 VAC
Cord Length: 47.2" (1.20m)
Operating Temperature: 0°C ~ 40°C
Efficiency: Level VI
Current - Output (Max): 1.5A
Input Connector: NEMA 1-15P
Region Utilized: North America
No Load Power Consumption: 100mW (Max)
Power (Watts): 36 W
auf Bestellung 328 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details QFWB-36-24-US01 Qualtek
Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 36W, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 3.82" L x 1.78" W x 1.26" H (97.1mm x 45.1mm x 32.0mm), Voltage - Output: 24V, Polarization: Positive Center, Output Connector: Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm, Voltage - Input: 100 ~ 240 VAC, Cord Length: 47.2" (1.20m), Operating Temperature: 0°C ~ 40°C, Applications: ITE (Commercial), Input Type: Fixed Blade, Approval Agency: cULus, Form: Wall Mount (Class II), Efficiency: Level VI, Current - Output (Max): 1.5A, Input Connector: NEMA 1-15P, Region Utilized: North America, No Load Power Consumption: 100mW (Max), Power (Watts): 36 W.
Weitere Produktangebote QFWB-36-24-US01
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
QFWB-36-24-US01 QFWB-36-24-US01 Hersteller : Qualtek QFWB-36 Series.pdf Wall Mount AC Adapters 36W 24VDC US PLUG WALL MOUNT ADAPTER