Produkte > QUALTEK > QFWC-18-12-USCR
QFWC-18-12-USCR
QFWC-18-12-USCR Qualtek
QFWC-18%20Series.pdf
Hersteller: Qualtek
Description: AC/DC WALL MT ADPT 5V/9V/12V 18W
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 1.89" L x 1.89" W x 1.10" H (48.0mm x 48.0mm x 28.0mm)
Voltage - Output: 5V, 9V, 12V
Output Connector: USB C Power Delivery (PD)
Voltage - Input: 100 ~ 240 VAC
Operating Temperature: 0°C ~ 40°C
Applications: ITE (Commercial)
Input Type: Fixed Blade
Approval Agency: cULus, FCC
Form: Wall Mount (Class II)
Efficiency: Level VI
Current - Output (Max): 3A, 2A, 1.5A
Part Status: Active
Power (Watts): 18 W
auf Bestellung 767 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details QFWC-18-12-USCR Qualtek
Description: AC/DC WALL MT ADPT 5V/9V/12V 18W, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 1.89" L x 1.89" W x 1.10" H (48.0mm x 48.0mm x 28.0mm), Voltage - Output: 5V, 9V, 12V, Output Connector: USB C Power Delivery (PD), Voltage - Input: 100 ~ 240 VAC, Operating Temperature: 0°C ~ 40°C, Applications: ITE (Commercial), Input Type: Fixed Blade, Approval Agency: cULus, FCC, Form: Wall Mount (Class II), Efficiency: Level VI, Current - Output (Max): 3A, 2A, 1.5A, Input Connector: NEMA 1-15P, Region Utilized: North America, Part Status: Active, Power (Watts): 18 W.
Weitere Produktangebote QFWC-18-12-USCR
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
QFWC-18-12-USCR QFWC-18-12-USCR Hersteller : Qualtek QFWC_18_Series.pdf Wall Mount AC Adapters Universal Input 18W USB C Wall Mount Power Supply with US Plug and USB Type C connector