Produkte > QUALTEK > QFWC-30-20-USCR
QFWC-30-20-USCR
QFWC-30-20-USCR Qualtek
QFWC-30 Series.pdf
Hersteller: Qualtek
Description: AC/DC WALL MNT ADAPT 5V-20V 30W
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 2.09" L x 2.09" W x 1.10" H (53.0mm x 53.0mm x 28.0mm)
Voltage - Output: 5V, 9V, 12V, 15V, 20V
Output Connector: USB C Receptacle
Voltage - Input: 100 ~ 240 VAC
Operating Temperature: 0°C ~ 40°C
Applications: ITE (Commercial)
Input Type: Fixed Blade
Approval Agency: cULus, FCC
Form: Wall Mount (Class II)
Efficiency: Level VI
Current - Output (Max): 3A, 3A, 2.5A, 2A, 1.5A
Part Status: Active
Power (Watts): 30 W
auf Bestellung 599 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details QFWC-30-20-USCR Qualtek
Description: AC/DC WALL MNT ADAPT 5V-20V 30W, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 2.09" L x 2.09" W x 1.10" H (53.0mm x 53.0mm x 28.0mm), Voltage - Output: 5V, 9V, 12V, 15V, 20V, Output Connector: USB C Receptacle, Voltage - Input: 100 ~ 240 VAC, Operating Temperature: 0°C ~ 40°C, Applications: ITE (Commercial), Input Type: Fixed Blade, Approval Agency: cULus, FCC, Form: Wall Mount (Class II), Efficiency: Level VI, Current - Output (Max): 3A, 3A, 2.5A, 2A, 1.5A, Input Connector: NEMA 1-15P, Region Utilized: North America, Part Status: Active, Power (Watts): 30 W.
Weitere Produktangebote QFWC-30-20-USCR
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
QFWC-30-20-USCR QFWC-30-20-USCR Hersteller : Qualtek QFWC-30 Series.pdf Wall Mount AC Adapters Universal Input 30W USB C Wall Mount Power Supply with US Plug and USB Type C connector