Produkte > QUALTEK > QGKF-150-48
QGKF-150-48
QGKF-150-48 Qualtek
QGKF-150%20Series-1001762.pdf
Hersteller: Qualtek
Switching Power Supplies 48V 3.2A AC/DC Encl 150W single output
Produktbewertung abgeben
Technische Details QGKF-150-48 Qualtek