Produkte > QUALTEK > QGKF-320-5
QGKF-320-5
QGKF-320-5 Qualtek
Power%20Supplies.pdf
Hersteller: Qualtek
Description: AC/DC CONVERTER 5V 320W
Packaging: Bulk
Power (Watts): 320W
Features: Adjustable Output, DC Input Capable, Universal Input
Size / Dimension: 7.83" L x 3.90" W x 1.97" H (199.0mm x 99.0mm x 50.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -25°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, CE, cURus
Efficiency: 79%
Voltage - Output 1: 5V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Current - Output 1: 55 A
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details QGKF-320-5 Qualtek
Description: AC/DC CONVERTER 5V 320W, Packaging: Bulk, Power (Watts): 320W, Features: Adjustable Output, DC Input Capable, Universal Input, Size / Dimension: 7.83" L x 3.90" W x 1.97" H (199.0mm x 99.0mm x 50.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -25°C ~ 70°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CB, CE, cURus, Efficiency: 79%, Voltage - Output 1: 5V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV, Current - Output 1: 55 A.