Produkte > QUALTEK > QLM-119-50-10
QLM-119-50-10
QLM-119-50-10 Qualtek
qlm-475685.pdf
Hersteller: Qualtek
Fan Accessories 120mm FAN SILENCER
auf Bestellung 73 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details QLM-119-50-10 Qualtek
Description: FAN SLEEVE 119MM BLACK RUBBER, Packaging: Bulk, For Use With/Related Products: Axial Fans, Material: Rubber, Fan Accessory Type: Sleeve, Fits Fan Size: 119mm Sq, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
QLM-119-50-10 QLM-119-50-10 Hersteller : Qualtek qlm.pdf Description: FAN SLEEVE 119MM BLACK RUBBER
Packaging: Bulk
For Use With/Related Products: Axial Fans
Material: Rubber
Fan Accessory Type: Sleeve
Fits Fan Size: 119mm Sq