Produkte > QUALTEK > QLM-92-40-10
QLM-92-40-10
QLM-92-40-10 Qualtek
qlm.pdf
Hersteller: Qualtek
Description: FAN SLEEVE 92MM BLACK RUBBER
Packaging: Bulk
For Use With/Related Products: Axial Fans
Material: Rubber
Fan Accessory Type: Sleeve
Fits Fan Size: 92mm Sq
auf Bestellung 2969 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details QLM-92-40-10 Qualtek
Description: FAN SLEEVE 92MM BLACK RUBBER, Packaging: Bulk, For Use With/Related Products: Axial Fans, Material: Rubber, Fan Accessory Type: Sleeve, Fits Fan Size: 92mm Sq.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
QLM-92-40-10 QLM-92-40-10 Hersteller : Qualtek qlm-475685.pdf Fan Accessories 90mm FAN SILENCER