Produkte > JOHANSON TECHNOLOGY INC. > QPDB1529470F3GV001E
QPDB1529470F3GV001E Johanson Technology Inc.
QPDB1529470F3GV001E
Hersteller: Johanson Technology Inc.
Description: CAPACITORS HIGH-Q MLC P-SERIES,
Tolerance: ±1%
Features: High Q, Low Loss
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 1500V (1.5kV)
Package / Case: 1111 (2828 Metric)
Temperature Coefficient: P90
Size / Dimension: 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency
Thickness (Max): 0.102" (2.59mm)
Capacitance: 47 pF
Produktbewertung abgeben
Technische Details QPDB1529470F3GV001E Johanson Technology Inc.
Description: CAPACITORS HIGH-Q MLC P-SERIES,, Tolerance: ±1%, Features: High Q, Low Loss, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 1500V (1.5kV), Package / Case: 1111 (2828 Metric), Temperature Coefficient: P90, Size / Dimension: 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Thickness (Max): 0.102" (2.59mm), Capacitance: 47 pF.