Produkte > QUALTEK > QPDF-100-12
QPDF-100-12
QPDF-100-12 Qualtek
QPDF-100%20Series.pdf
Hersteller: Qualtek
Description: AC/DC CONVERTER 12V 100W
Packaging: Box
Power (Watts): 100W
Features: Adjustable Output, DC Input Capable, PFC, Universal Input
Size / Dimension: 7.64" L x 3.90" W x 1.97" H (194.0mm x 99.0mm x 50.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -10°C ~ 60°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, CE, cURus
Efficiency: 86%
Voltage - Output 1: 12V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Current - Output 1: 8.5 A
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details QPDF-100-12 Qualtek
Description: AC/DC CONVERTER 12V 100W, Packaging: Box, Power (Watts): 100W, Features: Adjustable Output, DC Input Capable, PFC, Universal Input, Size / Dimension: 7.64" L x 3.90" W x 1.97" H (194.0mm x 99.0mm x 50.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -10°C ~ 60°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CB, CE, cURus, Efficiency: 86%, Voltage - Output 1: 12V, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV, Current - Output 1: 8.5 A.
Weitere Produktangebote QPDF-100-12
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
QPDF-100-12 QPDF-100-12 Hersteller : Qualtek QPDF-100%20Series-23949.pdf Switching Power Supplies 12V 8.5A 100W P/S SINGLE OUTPUT