Produkte > QUALTEK > QPDF-100-5
QPDF-100-5 Qualtek
QPDF-100%20Series.pdf
Hersteller: Qualtek
Description: AC/DC CONVERTER 5V 100W
Power (Watts): 100W
Features: Adjustable Output, DC Input Capable, PFC, Universal Input
Packaging: Box
Size / Dimension: 7.64" L x 3.90" W x 1.97" H (194.0mm x 99.0mm x 50.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -10°C ~ 60°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, CE, cURus
Efficiency: 80%
Voltage - Output 1: 5V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Current - Output 1: 20 A
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details QPDF-100-5 Qualtek
Description: AC/DC CONVERTER 5V 100W, Power (Watts): 100W, Features: Adjustable Output, DC Input Capable, PFC, Universal Input, Packaging: Box, Size / Dimension: 7.64" L x 3.90" W x 1.97" H (194.0mm x 99.0mm x 50.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -10°C ~ 60°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CB, CE, cURus, Efficiency: 80%, Voltage - Output 1: 5V, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV, Current - Output 1: 20 A.
Weitere Produktangebote QPDF-100-5
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
QPDF-100-5 QPDF-100-5 Hersteller : Qualtek QPDF-100%20Series-23949.pdf Switching Power Supplies 5V 20A 100W P/S SINGLE OUTPUT