Produkte > QUALTEK > QPDF-150-24
QPDF-150-24
QPDF-150-24 Qualtek
QPDF_150_Series.pdf
Hersteller: Qualtek
Power Supplies - Chassis Mount 24V 6.3A 150W P/S SINGLE OUTPUT
auf Bestellung 55 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details QPDF-150-24 Qualtek
Description: AC/DC CONVERTER 24V 150W, Power (Watts): 150W, Features: Adjustable Output, DC Input Capable, PFC, Universal Input, Packaging: Box, Size / Dimension: 7.64" L x 3.90" W x 1.97" H (194.0mm x 99.0mm x 50.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -25°C ~ 70°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CB, CE, cURus, Efficiency: 86%, Voltage - Output 1: 24V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV, Current - Output 1: 6.3 A.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
QPDF-150-24 QPDF-150-24 Hersteller : Qualtek QPDF-150%20Series.pdf Description: AC/DC CONVERTER 24V 150W
Power (Watts): 150W
Features: Adjustable Output, DC Input Capable, PFC, Universal Input
Packaging: Box
Size / Dimension: 7.64" L x 3.90" W x 1.97" H (194.0mm x 99.0mm x 50.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -25°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, CE, cURus
Efficiency: 86%
Voltage - Output 1: 24V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Current - Output 1: 6.3 A