Produkte > QUALTEK > QPDF-320-32
QPDF-320-32 Qualtek
QPDF-320_Series.pdf
Hersteller: Qualtek
Description: AC/DC CONVERTER 32V 320W
Power (Watts): 320W
Features: Adjustable Output, DC Input Capable, PFC, Universal Input
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 8.92" L x 4.53" W x 1.97" H (226.5mm x 115.0mm x 50.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 88 ~ 264 VAC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -25°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, CE, cURus
Efficiency: 87%
Voltage - Output 1: 32V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Current - Output 1: 10 A
Produktbewertung abgeben
Technische Details QPDF-320-32 Qualtek
Description: AC/DC CONVERTER 32V 320W, Power (Watts): 320W, Features: Adjustable Output, DC Input Capable, PFC, Universal Input, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 8.92" L x 4.53" W x 1.97" H (226.5mm x 115.0mm x 50.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 88 ~ 264 VAC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -25°C ~ 70°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CB, CE, cURus, Efficiency: 87%, Voltage - Output 1: 32V, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV, Current - Output 1: 10 A.
Weitere Produktangebote QPDF-320-32
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
QPDF-320-32 QPDF-320-32 Hersteller : Qualtek QPDF_320_Series.pdf Power Supplies - Chassis Mount 32V 10A 320W P/S SINGLE OUTPUT