Produkte > QUALTEK > QPDF-320-4
QPDF-320-4 Qualtek
Power%20Supplies.pdf
Hersteller: Qualtek
Description: AC/DC CONVERTER 4V 320W
Packaging: Bulk
Power (Watts): 320W
Features: Adjustable Output, DC Input Capable, PFC, Universal Input
Size / Dimension: 8.92" L x 4.53" W x 1.95" H (226.5mm x 115.0mm x 49.6mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 88 ~ 264 VAC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -25°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, CE, cURus
Efficiency: 78%
Voltage - Output 1: 4V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Current - Output 1: 60 A
Produktbewertung abgeben
Technische Details QPDF-320-4 Qualtek
Description: AC/DC CONVERTER 4V 320W, Packaging: Bulk, Power (Watts): 320W, Features: Adjustable Output, DC Input Capable, PFC, Universal Input, Size / Dimension: 8.92" L x 4.53" W x 1.95" H (226.5mm x 115.0mm x 49.6mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 88 ~ 264 VAC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -25°C ~ 70°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CB, CE, cURus, Efficiency: 78%, Voltage - Output 1: 4V, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV, Current - Output 1: 60 A.