Produkte > QUALTEK > QPSF-125-24
QPSF-125-24
QPSF-125-24 Qualtek
QPSF-125%20Series.pdf
Hersteller: Qualtek
Description: AC/DC CONVERTER 24V 125W
Power (Watts): 125W
Features: Adjustable Output, PFC, Remote Sense, Universal Input
Packaging: Box
Size / Dimension: 5.00" L x 2.99" W x 1.20" H (127.0mm x 76.0mm x 30.5mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Type: Open Frame
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, CE, cURus
Efficiency: 88%
Voltage - Output 1: 24V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Current - Output 1: 5.2 A
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details QPSF-125-24 Qualtek
Description: AC/DC CONVERTER 24V 125W, Power (Watts): 125W, Features: Adjustable Output, PFC, Remote Sense, Universal Input, Packaging: Box, Size / Dimension: 5.00" L x 2.99" W x 1.20" H (127.0mm x 76.0mm x 30.5mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Type: Open Frame, Operating Temperature: -20°C ~ 70°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CB, CE, cURus, Efficiency: 88%, Voltage - Output 1: 24V, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV, Current - Output 1: 5.2 A.
Weitere Produktangebote QPSF-125-24
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
QPSF-125-24 QPSF-125-24 Hersteller : Qualtek QPSF_125_Series.pdf Power Supplies - Chassis Mount 24V 5.2A 125W P/S SINGLE OUTPUT