Produkte > APEM INC. > QS81XXHW28
QS81XXHW28 APEM Inc.
indicators_serie_QS.pdf
Hersteller: APEM Inc.
Description: LED PNL IND WHT CLR 10MM SLDR
Packaging: Bulk
Current: 20mA
Voltage: 28V
Ratings: DC
Panel Cutout Dimensions: 0.32" (8.00mm)
Lens Transparency: Clear
Lamp Color: White
Panel Cutout Shape: Round
Lens Style: Round with Convex Top
Lens Size: 10mm, T-3 1/8
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details QS81XXHW28 APEM Inc.
Description: LED PNL IND WHT CLR 10MM SLDR, Packaging: Bulk, Current: 20mA, Voltage: 28V, Type: LED, Termination Style: Solder Lug, Ratings: DC, Panel Cutout Dimensions: 0.32" (8.00mm), Lens Transparency: Clear, Lamp Color: White, Panel Cutout Shape: Round, Lens Style: Round with Convex Top, Lens Size: 10mm, T-3 1/8.