Produkte > QUALTEK > QSG-119-02
QSG-119-02
QSG-119-02 Qualtek
qsg-475928.pdf
Hersteller: Qualtek
Fan Accessories 120mm FINGER GD
auf Bestellung 17 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details QSG-119-02 Qualtek
Description: FAN GUARD 119MM PLASTIC, Packaging: Bulk, For Use With/Related Products: QLM Sleeves, Material: Plastic, Fan Accessory Type: Finger Guard, Fits Fan Size: 119mm Sq, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
QSG-119-02 QSG-119-02 Hersteller : Qualtek qsg.pdf Description: FAN GUARD 119MM PLASTIC
Packaging: Bulk
For Use With/Related Products: QLM Sleeves
Material: Plastic
Fan Accessory Type: Finger Guard
Fits Fan Size: 119mm Sq