Produkte > TXC CORPORATION > QT325G-40.000MDHV-T
QT325G-40.000MDHV-T
QT325G-40.000MDHV-T TXC Corporation
qt325g.pdf
Hersteller: TXC Corporation
Crystal 40MHz ±20ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 8pF FUND 60Ohm 4-Pin CSMD
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details QT325G-40.000MDHV-T TXC Corporation
Category: Resonators and Generators, Description: Crystal; 40MHz; -40÷85°C; SMD; 3.2x2.5x0.8mm; 8pF, Type of quartz: crystal, Frequency: 40MHz, Operating temperature: -40...85°C, Mounting: SMD, Body dimensions: 3.2x2.5x0.8mm, Capacitance: 8pF, Frequency stability: ±30ppm, Resonator tolerance: ±20ppm.
Weitere Produktangebote QT325G-40.000MDHV-T
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
QT325G-40.000MDHV-T QT325G-40.000MDHV-T Hersteller : TXC Corporation QT325G.pdf Crystals 3.2x2.5 Glass Seal MHz Quartz Xtal -4pad / Ceramic, +/-20ppm a.25C, +/-30ppm (-40 to 85C), 8pF
Produkt ist nicht verfügbar
QT325G-40.000MDHV-T Hersteller : QST QT325G.pdf Category: Resonators and Generators
Description: Crystal; 40MHz; -40÷85°C; SMD; 3.2x2.5x0.8mm; 8pF
Type of quartz: crystal
Frequency: 40MHz
Operating temperature: -40...85°C
Mounting: SMD
Body dimensions: 3.2x2.5x0.8mm
Capacitance: 8pF
Frequency stability: ±30ppm
Resonator tolerance: ±20ppm