Produkte > TE CONNECTIVITY LAIRD > QW152-MB8M-BP-25
QW152-MB8M-BP-25 TE Connectivity Laird
ANT-DS-Quarterwave%201015.pdf
Hersteller: TE Connectivity Laird
Description: RF ANT 157MHZ WHIP STR NMO 18"
Packaging: Bulk
Mounting Type: Base Mount
Frequency Range: 152MHz ~ 162MHz
Gain: 0dB
Termination: NMO
Number of Bands: 1
VSWR: 2
Antenna Type: Whip, Straight
Height (Max): 18.000" (457.20mm)
Frequency Group: VHF (f < 300MHz)
Frequency (Center/Band): 157MHz
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details QW152-MB8M-BP-25 TE Connectivity Laird
Description: RF ANT 157MHZ WHIP STR NMO 18", Packaging: Bulk, Mounting Type: Base Mount, Frequency Range: 152MHz ~ 162MHz, Gain: 0dB, Termination: NMO, Number of Bands: 1, VSWR: 2, Antenna Type: Whip, Straight, Height (Max): 18.000" (457.20mm), Frequency Group: VHF (f < 300MHz), Frequency (Center/Band): 157MHz.