QW8063RO TE Connectivity Laird
ANT-DS-Quarterwave%201015.pdf
Hersteller: TE Connectivity Laird
Description: RF ANT 836MHZ WHIP STR NMO BASE
Packaging: Bulk
Mounting Type: Base Mount
Frequency Range: 806MHz ~ 866MHz
Gain: 3dB
Termination: NMO
Number of Bands: 1
VSWR: 2
Antenna Type: Whip, Straight
Height (Max): 16.250" (412.75mm)
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band): 836MHz
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details QW8063RO TE Connectivity Laird
Description: RF ANT 836MHZ WHIP STR NMO BASE, Packaging: Bulk, Mounting Type: Base Mount, Frequency Range: 806MHz ~ 866MHz, Gain: 3dB, Termination: NMO, Number of Bands: 1, VSWR: 2, Antenna Type: Whip, Straight, Height (Max): 16.250" (412.75mm), Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), Frequency (Center/Band): 836MHz.