Produkte > REMINGTON INDUSTRIES > R-CX-1000-120
R-CX-1000-120
R-CX-1000-120 Remington Industries
R-CX-1000%20Data%20Sheet.pdf
Hersteller: Remington Industries
Description: RG400 SMA(M) - SMA(M) 10'
Color: Tan
Length: 120.0" (3.0m) 10.0'
Style: SMA to SMA
Operating Temperature: -55°C ~ 165°C
Part Status: Active
Frequency - Max: 12.4 GHz
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Male
Overall Impedance: 50 Ohms
Produktbewertung abgeben
Technische Details R-CX-1000-120 Remington Industries
Description: RG400 SMA(M) - SMA(M) 10', Features: Shielded, Packaging: Bag, Color: Tan, Length: 120.0" (3.0m) 10.0', Style: SMA to SMA, Operating Temperature: -55°C ~ 165°C, Cable Type: RG-400, 1st Connector: SMA Plug, 2nd Connector: SMA Plug, Part Status: Active, Frequency - Max: 12.4 GHz, 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Overall Impedance: 50 Ohms.