R-CX-1000-96
R-CX-1000-96 Remington Industries
R-CX-1000%20Data%20Sheet.pdf
Hersteller: Remington Industries
Description: CBL ASSY SMA PLUG TO PLUG 8'
Color: Tan
Length: 96.0" (2.4m) 8.0'
Style: SMA to SMA
Operating Temperature: -55°C ~ 165°C
Cable Type: RG-400
1st Connector: SMA Plug
2nd Connector: SMA Plug
Part Status: Active
Frequency - Max: 12.4 GHz
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Male
Overall Impedance: 50 Ohms
Produktbewertung abgeben
Technische Details R-CX-1000-96 Remington Industries
Description: CBL ASSY SMA PLUG TO PLUG 8', Features: Shielded, Packaging: Bag, Color: Tan, Length: 96.0" (2.4m) 8.0', Style: SMA to SMA, Operating Temperature: -55°C ~ 165°C, Cable Type: RG-400, 1st Connector: SMA Plug, 2nd Connector: SMA Plug, Part Status: Active, Frequency - Max: 12.4 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Overall Impedance: 50 Ohms.