Produkte > REMINGTON INDUSTRIES > R-CX-1002-240
R-CX-1002-240
R-CX-1002-240 Remington Industries
R-CX-1002%20Data%20Sheet.pdf
Hersteller: Remington Industries
Description: RG400 SMAR/A(M) - SMAR/A(M) 20'
Color: Tan
Length: 240.0" (6.1m) 20.0'
Style: SMA to SMA
Operating Temperature: -55°C ~ 165°C
Part Status: Active
Frequency - Max: 12.4 GHz
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Male
Overall Impedance: 50 Ohms
Produktbewertung abgeben
Technische Details R-CX-1002-240 Remington Industries
Description: RG400 SMAR/A(M) - SMAR/A(M) 20', Features: Shielded, Packaging: Bag, Color: Tan, Length: 240.0" (6.1m) 20.0', Style: SMA to SMA, Operating Temperature: -55°C ~ 165°C, Cable Type: RG-400, 1st Connector: SMA Plug, Right Angle, 2nd Connector: SMA Plug, Right Angle, Part Status: Active, Frequency - Max: 12.4 GHz, 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Overall Impedance: 50 Ohms.