Produkte > REMINGTON INDUSTRIES > R-CX-1003-120
R-CX-1003-120
R-CX-1003-120 Remington Industries
R-CX-1003%20Data%20Sheet.pdf
Hersteller: Remington Industries
Description: CBL ASSY BNC PLUG TO PLUG 10'
Packaging: Box
Features: Shielded
Color: Tan
Length: 120.0" (3.0m) 10.0'
Style: BNC to BNC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Cable Type: RG-400
1st Connector: BNC Plug
2nd Connector: BNC Plug
Part Status: Active
Frequency - Max: 4 GHz
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 50 Ohms
Connector Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
auf Bestellung 100 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details R-CX-1003-120 Remington Industries
Description: CBL ASSY BNC PLUG TO PLUG 10', Packaging: Box, Features: Shielded, Color: Tan, Length: 120.0" (3.0m) 10.0', Style: BNC to BNC, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Cable Type: RG-400, 1st Connector: BNC Plug, 2nd Connector: BNC Plug, Part Status: Active, Frequency - Max: 4 GHz, 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Cable Impedance: 50 Ohms, Connector Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line).