R-CX-1005-24
R-CX-1005-24 Remington Industries
R-CX-1005%20Data%20Sheet.pdf
Hersteller: Remington Industries
Description: CBL ASSY BNC PLUG TO PLUG 24"
Color: Tan
Length: 24.00" (609.60mm)
Style: BNC to BNC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Part Status: Active
Frequency - Max: 4 GHz
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 50 Ohms
Connector Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
Produktbewertung abgeben
Technische Details R-CX-1005-24 Remington Industries
Description: CBL ASSY BNC PLUG TO PLUG 24", Features: Shielded, Packaging: Box, Color: Tan, Length: 24.00" (609.60mm), Style: BNC to BNC, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Cable Type: RG-400, 1st Connector: BNC Plug, Right Angle, 2nd Connector: BNC Plug, Right Angle, Part Status: Active, Frequency - Max: 4 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Cable Impedance: 50 Ohms, Connector Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.