R-CX-1100-12
R-CX-1100-12 Remington Industries
R-CX-1100%20Data%20Sheet.pdf
Hersteller: Remington Industries
Description: CBL ASSY SMA PLUG TO PLUG 12"
Features: Shielded
Packaging: Bag
Color: Black
Length: 12.00" (304.80mm)
Style: SMA to SMA
Operating Temperature: -40°C ~ 80°C
Cable Type: RG-58C
1st Connector: SMA Plug
2nd Connector: SMA Plug
Part Status: Active
Frequency - Max: 5 GHz
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Male
Overall Impedance: 50 Ohms
auf Bestellung 100 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details R-CX-1100-12 Remington Industries
Description: CBL ASSY SMA PLUG TO PLUG 12", Features: Shielded, Packaging: Bag, Color: Black, Length: 12.00" (304.80mm), Style: SMA to SMA, Operating Temperature: -40°C ~ 80°C, Cable Type: RG-58C, 1st Connector: SMA Plug, 2nd Connector: SMA Plug, Part Status: Active, Frequency - Max: 5 GHz, 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Overall Impedance: 50 Ohms.