Produkte > REMINGTON INDUSTRIES > R-CX-1100-300
R-CX-1100-300
R-CX-1100-300 Remington Industries
R-CX-1100%20Data%20Sheet.pdf
Hersteller: Remington Industries
Description: RG58C SMA(M) - SMA(M) 25'
Color: Black
Length: 300.0" (7.6m) 25.0'
Style: SMA to SMA
Operating Temperature: -40°C ~ 80°C
Part Status: Active
Frequency - Max: 5 GHz
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Male
Overall Impedance: 50 Ohms
Produktbewertung abgeben
Technische Details R-CX-1100-300 Remington Industries
Description: RG58C SMA(M) - SMA(M) 25', Packaging: Bag, Features: Shielded, Color: Black, Length: 300.0" (7.6m) 25.0', Style: SMA to SMA, Operating Temperature: -40°C ~ 80°C, Cable Type: RG-58C, 1st Connector: SMA Plug, 2nd Connector: SMA Plug, Part Status: Active, Frequency - Max: 5 GHz, 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Overall Impedance: 50 Ohms.