R-CX-1100-96
R-CX-1100-96 Remington Industries
R-CX-1100%20Data%20Sheet.pdf
Hersteller: Remington Industries
Description: CBL ASSY SMA PLUG TO PLUG 8'
Packaging: Bag
Features: Shielded
Color: Black
Length: 96.0" (2.4m) 8.0'
Style: SMA to SMA
Operating Temperature: -40°C ~ 80°C
Cable Type: RG-58C
1st Connector: SMA Plug
2nd Connector: SMA Plug
Part Status: Active
Frequency - Max: 5 GHz
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Male
Overall Impedance: 50 Ohms
auf Bestellung 100 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details R-CX-1100-96 Remington Industries
Description: CBL ASSY SMA PLUG TO PLUG 8', Packaging: Bag, Features: Shielded, Color: Black, Length: 96.0" (2.4m) 8.0', Style: SMA to SMA, Operating Temperature: -40°C ~ 80°C, Cable Type: RG-58C, 1st Connector: SMA Plug, 2nd Connector: SMA Plug, Part Status: Active, Frequency - Max: 5 GHz, 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Overall Impedance: 50 Ohms.