R-CX-1102-60
R-CX-1102-60 Remington Industries
R-CX-1102%20Data%20Sheet.pdf
Hersteller: Remington Industries
Description: CBL ASSY NTYPE JACK TO JACK 5'
Features: Shielded
Packaging: Bag
Color: Black
Length: 60.0" (1.5m) 5.0'
Style: N-Type to N-Type
Operating Temperature: -40°C ~ 80°C
Cable Type: RG-58C
1st Connector: N-Type Jack
2nd Connector: N-Type Jack
Part Status: Active
Frequency - Max: 1 GHz
1st Connector Mounting Type: Panel Mount
2nd Connector Mounting Type: Panel Mount
1st Contact Gender: Female
2nd Contact Gender: Female
Overall Impedance: 50 Ohms
1st Connector Mounting Feature: Bulkhead - Front Side Nut
2nd Connector Mounting Feature: Bulkhead - Front Side Nut
Produktbewertung abgeben
Technische Details R-CX-1102-60 Remington Industries
Description: CBL ASSY NTYPE JACK TO JACK 5', Features: Shielded, Packaging: Bag, Color: Black, Length: 60.0" (1.5m) 5.0', Style: N-Type to N-Type, Operating Temperature: -40°C ~ 80°C, Cable Type: RG-58C, 1st Connector: N-Type Jack, 2nd Connector: N-Type Jack, Part Status: Active, Frequency - Max: 1 GHz, 1st Connector Mounting Type: Panel Mount, 2nd Connector Mounting Type: Panel Mount, 1st Contact Gender: Female, 2nd Contact Gender: Female, Overall Impedance: 50 Ohms, 1st Connector Mounting Feature: Bulkhead - Front Side Nut, 2nd Connector Mounting Feature: Bulkhead - Front Side Nut.