Produkte > REMINGTON INDUSTRIES > R-CX-1103-180
R-CX-1103-180
R-CX-1103-180 Remington Industries
R-CX-1103%20Data%20Sheet.pdf
Hersteller: Remington Industries
Description: CBL ASSY SMA PLUG TO PLUG 15'
Features: Shielded
Packaging: Box
Color: Black
Length: 180.0" (4.6m) 15.0'
Style: SMA to SMA
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Cable Type: RG-58C
1st Connector: SMA Plug, Right Angle
2nd Connector: SMA Plug, Right Angle
Part Status: Active
Frequency - Max: 5 GHz
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 50 Ohms
Connector Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
Produktbewertung abgeben
Technische Details R-CX-1103-180 Remington Industries
Description: CBL ASSY SMA PLUG TO PLUG 15', Features: Shielded, Packaging: Box, Color: Black, Length: 180.0" (4.6m) 15.0', Style: SMA to SMA, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Cable Type: RG-58C, 1st Connector: SMA Plug, Right Angle, 2nd Connector: SMA Plug, Right Angle, Part Status: Active, Frequency - Max: 5 GHz, 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Cable Impedance: 50 Ohms, Connector Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.