R-CX-1200-12
R-CX-1200-12 Remington Industries
R-CX-1200%20Data%20Sheet.pdf
Hersteller: Remington Industries
Description: RG-188A BNC(M) - BNC(M) 1'
Packaging: Box
Features: Shielded
Color: White
Length: 12.00" (304.80mm)
Style: BNC to BNC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Cable Type: RG-188A
1st Connector: BNC Plug
2nd Connector: BNC Plug
Part Status: Active
Frequency - Max: 4 GHz
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 50 Ohms
Connector Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
auf Bestellung 100 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details R-CX-1200-12 Remington Industries
Description: RG-188A BNC(M) - BNC(M) 1', Packaging: Box, Features: Shielded, Color: White, Length: 12.00" (304.80mm), Style: BNC to BNC, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Cable Type: RG-188A, 1st Connector: BNC Plug, 2nd Connector: BNC Plug, Part Status: Active, Frequency - Max: 4 GHz, 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Cable Impedance: 50 Ohms, Connector Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.