R-CX-1200-24
R-CX-1200-24 Remington Industries
R-CX-1200%20Data%20Sheet.pdf
Hersteller: Remington Industries
Description: RG-188A BNC(M) - BNC(M) 2'
Color: White
Length: 24.00" (609.60mm)
Style: BNC to BNC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Part Status: Active
Frequency - Max: 4 GHz
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 50 Ohms
Connector Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
Produktbewertung abgeben
Technische Details R-CX-1200-24 Remington Industries
Description: RG-188A BNC(M) - BNC(M) 2', Packaging: Box, Features: Shielded, Color: White, Length: 24.00" (609.60mm), Style: BNC to BNC, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Cable Type: RG-188A, 1st Connector: BNC Plug, 2nd Connector: BNC Plug, Part Status: Active, Frequency - Max: 4 GHz, 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Cable Impedance: 50 Ohms, Connector Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.