Produkte > REMINGTON INDUSTRIES > R-CX-1202-240
R-CX-1202-240
R-CX-1202-240 Remington Industries
R-CX-1202%20Data%20Sheet.pdf
Hersteller: Remington Industries
Description: RG-188A BNCR/A(M)-BNCR/A(M) 20'
Color: White
Length: 240.0" (6.1m) 20.0'
Style: BNC to BNC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Part Status: Active
Frequency - Max: 4 GHz
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 50 Ohms
Connector Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
Produktbewertung abgeben
Technische Details R-CX-1202-240 Remington Industries
Description: RG-188A BNCR/A(M)-BNCR/A(M) 20', Features: Shielded, Packaging: Box, Color: White, Length: 240.0" (6.1m) 20.0', Style: BNC to BNC, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Cable Type: RG-188A, 1st Connector: BNC Plug, Right Angle, 2nd Connector: BNC Plug, Right Angle, Part Status: Active, Frequency - Max: 4 GHz, 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Cable Impedance: 50 Ohms, Connector Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.