R-CX-1300-72
R-CX-1300-72 Remington Industries
R-CX-1300%20Data%20Sheet.pdf
Hersteller: Remington Industries
Description: CBL ASSY BNC PLUG TO PLUG 6'
Packaging: Bag
Features: Shielded
Color: Black
Length: 72.0" (1.8m) 6.0'
Style: BNC to BNC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Cable Type: RG-223 DS
1st Connector: BNC Plug
2nd Connector: BNC Plug
Part Status: Active
Frequency - Max: 4 GHz
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Male
Overall Impedance: 50 Ohms
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
auf Bestellung 100 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details R-CX-1300-72 Remington Industries
Description: CBL ASSY BNC PLUG TO PLUG 6', Packaging: Bag, Features: Shielded, Color: Black, Length: 72.0" (1.8m) 6.0', Style: BNC to BNC, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Cable Type: RG-223 DS, 1st Connector: BNC Plug, 2nd Connector: BNC Plug, Part Status: Active, Frequency - Max: 4 GHz, 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Overall Impedance: 50 Ohms, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line).