R-CX-1301-12
R-CX-1301-12 Remington Industries
R-CX-1301%20Data%20Sheet.pdf
Hersteller: Remington Industries
Description: RG223 BNC(M) - BNCR/A(M) 1'
Color: Black
Length: 12.00" (304.80mm)
Style: BNC to BNC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Cable Type: RG-223 DS
1st Connector: BNC Plug
2nd Connector: BNC Plug, Right Angle
Part Status: Active
Frequency - Max: 4 GHz
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Male
Overall Impedance: 50 Ohms
Produktbewertung abgeben
Technische Details R-CX-1301-12 Remington Industries
Description: RG223 BNC(M) - BNCR/A(M) 1', Packaging: Bag, Features: Shielded, Color: Black, Length: 12.00" (304.80mm), Style: BNC to BNC, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Cable Type: RG-223 DS, 1st Connector: BNC Plug, 2nd Connector: BNC Plug, Right Angle, Part Status: Active, Frequency - Max: 4 GHz, 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Overall Impedance: 50 Ohms.