R-CX-1302-60
R-CX-1302-60 Remington Industries
R-CX-1302%20Data%20Sheet.pdf
Hersteller: Remington Industries
Description: CBL ASSY BNC PLUG TO PLUG 5'
Color: Black
Length: 60.0" (1.5m) 5.0'
Style: BNC to BNC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Part Status: Active
Frequency - Max: 4 GHz
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Male
Overall Impedance: 50 Ohms
Produktbewertung abgeben
Technische Details R-CX-1302-60 Remington Industries
Description: CBL ASSY BNC PLUG TO PLUG 5', Features: Shielded, Packaging: Bag, Color: Black, Length: 60.0" (1.5m) 5.0', Style: BNC to BNC, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Cable Type: RG-223 DS, 1st Connector: BNC Plug, Right Angle, 2nd Connector: BNC Plug, Right Angle, Part Status: Active, Frequency - Max: 4 GHz, 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Overall Impedance: 50 Ohms.