Produkte > SENSATA-AIRPAX > R11-0-10.0A-B02EV
R11-0-10.0A-B02EV
R11-0-10.0A-B02EV Sensata-Airpax
sensata-snapak-magnetic-circuit-protectors-datasheet.pdf
Hersteller: Sensata-Airpax
Description: CIR BRKR 10A 125VAC 32VDC
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 10A
Mounting Type: Panel Mount
Actuator Type: Rocker
Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay)
Voltage Rating - AC: 125 V
Voltage Rating - DC: 32 V
Number of Poles: 1
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details R11-0-10.0A-B02EV Sensata-Airpax
Description: CIR BRKR 10A 125VAC 32VDC, Packaging: Bulk, Current Rating (Amps): 10A, Mounting Type: Panel Mount, Actuator Type: Rocker, Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay), Voltage Rating - AC: 125 V, Voltage Rating - DC: 32 V, Number of Poles: 1.