Produkte > SENSATA-AIRPAX > R11-1-13.0A-24154-1-V
R11-1-13.0A-24154-1-V
R11-1-13.0A-24154-1-V Sensata-Airpax
sensata-snapak-magnetic-circuit-protectors-datasheet.pdf
Hersteller: Sensata-Airpax
Description: CIR BRKR 13A 250VAC 65VDC
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 13A
Mounting Type: Panel Mount
Actuator Type: Rocker
Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay)
Voltage Rating - AC: 250 V
Voltage Rating - DC: 65 V
Number of Poles: 1
auf Bestellung 3 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktbewertung abgeben
Technische Details R11-1-13.0A-24154-1-V Sensata-Airpax
Description: CIR BRKR 13A 250VAC 65VDC, Packaging: Bulk, Current Rating (Amps): 13A, Mounting Type: Panel Mount, Actuator Type: Rocker, Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay), Voltage Rating - AC: 250 V, Voltage Rating - DC: 65 V, Number of Poles: 1.