Produkte > SENSATA-AIRPAX > R11-1-15.0A-34828-1
R11-1-15.0A-34828-1
R11-1-15.0A-34828-1 Sensata-Airpax
ourproducts_snapak_series_datasheet.pdf
Hersteller: Sensata-Airpax
Description: CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR ROCKER
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 15A
Mounting Type: Panel Mount
Actuator Type: Rocker
Approval Agency: UL1077
Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay)
Part Status: Active
Voltage Rating - AC: 125 V
Voltage Rating - DC: 32 V
Number of Poles: 1
auf Bestellung 18 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktbewertung abgeben
Technische Details R11-1-15.0A-34828-1 Sensata-Airpax
Description: CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR ROCKER, Packaging: Bulk, Current Rating (Amps): 15A, Mounting Type: Panel Mount, Actuator Type: Rocker, Approval Agency: UL1077, Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay), Part Status: Active, Voltage Rating - AC: 125 V, Voltage Rating - DC: 32 V, Number of Poles: 1.